Promocja – 150 zł do wydania w Biedronce

Bgż Bnp Paribas – 150 zł do wydania w Biedronce. Wystraszy założyć konto w Banku BGŻ i aktywnie korzystać z konta przez 3 msc.

Weź udział w promocji „Zakupy z kontem”, spełnij warunki  i odbierz do 150 zł (3 x 50 zł) w postaci Kodów do wykorzystania w wybranej przez Ciebie sieci sklepów BiedronkaDecathlon albo H&M.

Co to aktywne korzystanie: w trzech kolejnych miesiącach wykonaj Transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 300 zł mies. oraz przelew za pomocą Pl@net lub aplikacji GOmobile.

Promocja „Zakupy z kontem” trwa do osiągnięcia 35 000 złożonych w promocji wniosków o otwarcie Konta, lecz nie dłużej niż do dn. 30.06.18 r.

 
 

Zarejestruj się w Promocji

Zarejestruj się w Promocji i wybierz sieć sklepów, w której chcesz skorzystać z nagród: BiedronkaDecahtlon albo H&M. Dalej, wykorzystując link udostępniony przez Organizatora promocji złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej niezbędnymi zgodami do osiągnięcia 35 000 złożonych w promocji wniosków o otwarcie Konta, lecz nie dłużej niż do dnia 30.06.2018 r. Porównaj konto na tle innych banków