Konto BGŻ bonus

17 Cze    bank
Cze 17

Konto BGŻ bonus

Promocja – 150 zł do wydania w Biedronce

Bgż Bnp Paribas – 150 zł do wydania w Biedronce. Wystraszy założyć konto w Banku BGŻ i aktywnie korzystać z konta przez 3 msc.

Weź udział w promocji „Zakupy z kontem”, spełnij warunki  i odbierz do 150 zł (3 x 50 zł) w postaci Kodów do wykorzystania w wybranej przez Ciebie sieci sklepów BiedronkaDecathlon albo H&M.

Co to aktywne korzystanie: w trzech kolejnych miesiącach wykonaj Transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 300 zł mies. oraz przelew za pomocą Pl@net lub aplikacji GOmobile.

Promocja „Zakupy z kontem” trwa do osiągnięcia 35 000 złożonych w promocji wniosków o otwarcie Konta, lecz nie dłużej niż do dn. 30.06.18 r.

 
 

Zarejestruj się w Promocji

Zarejestruj się w Promocji i wybierz sieć sklepów, w której chcesz skorzystać z nagród: BiedronkaDecahtlon albo H&M. Dalej, wykorzystując link udostępniony przez Organizatora promocji złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej niezbędnymi zgodami do osiągnięcia 35 000 złożonych w promocji wniosków o otwarcie Konta, lecz nie dłużej niż do dnia 30.06.2018 r. Porównaj konto na tle innych banków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *