Konto Priority - Citi Handlowy

Codzienne finanse za 0 zł

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego konta osobistego, walutowego, firmowego.
  • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania.
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
  • 0 zł za szybkie wpłaty gotówki na konto w sieci wpłatomatów Euronet.
Bankowość Citi Priority

Bankowość Citi Priority

Citi Priority to kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi. To idealna propozycja dla osób, które szukają banku dostosowującego się do zmieniających się potrzeb Klientów i otaczającego nas świata.

Wszędzie gdzie jesteś, jesteś Klientem Citi

Wszędzie gdzie jesteś, jesteś Klientem Citi

Dzięki globalnej obecności Citi dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach – wszędzie jesteś naszym Klientem. Na całym świecie.

Twój bank zawsze pod ręką

Twój bank zawsze pod ręką

W Citi Priority to Ty wybierasz sposób kontaktu z bankiem. Nieważne gdzie jesteś i która jest godzina – masz do dyspozycji szereg intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań, zapewniających priorytetową obsługę i łatwą aktywację produktów i usług.

CITI PRIORITY

Poznaj bankowość Citi Priority

Bankowość Citi Priority dla aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi.