Konto osobiste z bezpłatnymi usługami

0zł 0zł 0zł 0zł
za otwarcie i prowadzenie
rachunku
za wypłaty kartą od 100zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet za przelewy internetowe w złotówkach za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu

zobacz pełną tabelę opłat i prowizji PDF

 

0zł 0zł
za konto przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu

Jak skorzystać z promocji?

 

w dniach od 29.03.2018 do 02.07.2018

do aplikacji mobilnej i zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł każdego miesiąca

kartą, Google PayTM lub BLIKIEM.

  • od 5 do 9 transakcji – 10 zł premii
  • od 10 do 14 transakcji – 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji – 30 zł premii

Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie 30 zł premii.
Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy, co daje możliwość zyskania maksymalnie do 150 zł premii.

Do promocji można przystąpić od 29.03.2018 r. do 02.07.2018 r. Promocja trwa od 29.03.2018 r. do 31.03.2019 r. Szczegóły w regulaminie

 

Konto bankowe Mbanku

Konto bankowe jest zapisem należności, a także posiadanych przez danego klienta środków. Klient otwierając konto bankowe podpisuje z bankiem umowę, w której dany bank zobowiązuje się do stworzenia mu osobistego miejsca, na które ten będzie mógł wpłacać pieniądze. Oczywiście klient może wtedy również wypłacać pieniądze oraz dokonywać przelewów.

Co oferują banki przy zakładaniu kont w ich placówkach.

Zastanawiając się nad tym, czy są jeszcze jakieś osoby, które nie posiadają konta bankowego. Można dojść do wniosku, że są. Albo z jakiegoś powodu jakieś konto już zamknęli, a teraz być może potrzebują kolejnego. I jak się okazuje jest takich osób całkiem sporo. Z jakiegoś powodu, zmuszone one były zrezygnować z użytkowania ze swoich kont, może z powodu nowego cennika opłat za przelewy, albo na przykład za prowadzenie konta. Wiadomo, że banki także muszą na czymś zarabiać, dlatego są takie momenty, kiedy opłaca się posiadać dane konto, ale są także takie, które powodują, że to konto lepiej jest jednak zamknąć.

Czy warto w ogóle posiadać konto w banku?

Zdaniem większości tak, zwłaszcza że wiele banków w ostatnim czasie oferuje swoim, potencjalnie nowym klientom całkiem niezłe bonusy, dodatkowe pieniądze, a nawet upominki. W ostatnim czasie popularna okazała się promocja zyskaj 150zł oraz do 100zł za polecenie banku którą zaoferował swoim miłośnikom Mbanku. Szukając więc akurat nowego konta dla siebie, można co dodatkowo zyskać korzystając na przykład z tej promocji i to jak się okazuje podwójnie.

Jak działa ta promocja?

Po pierwsze, aby móc zyskać swoje 150 zł, należy założyć konto a potem postępować według określonych w regulaminie reguł. To znaczy najpierw trzeba zasilić konto, a potem już tylko dokonywać transakcji w określonych kwotach, aby móc zyskiwać w każdym miesiącu premie za użytkowanie własnego konta w określony sposób. W skali miesiąca, można w ten sposób zyskać do kilkudziesięciu złotych, a w ciągu kilku miesięcy, wspomniane 150 zł, jako kwotę łączną. Czy to mało, czy dużo, każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jednak wiadomym jest, że skoro posiada się konto i wpłaca na nie środki, to potem także naturalnym będzie korzystanie z własnych zasobów. A uwzględnienie niektórych wytycznych, może się tylko przy okazji przyczynić do tego, że przybędzie ich nieco więcej, a te także mogą się przydać, ot choćby na codzienne, domowe zakupy.

Premie za polecanie

Polecanie to nic innego, jak informowanie innych osób, o dostępności bardzo fajnego konta osobistego, na którym można zyskać nieco więcej, niż w zwykłym banku. Program partnerski, to zupełnie inny panel zarządzania, a także zyskanie własnego linku polecającego, a także graficznych materiałów, które mają możliwość polecania usprawnić. Umieszcza się potem takie materiały na swojej stronie, blogu, albo w serwisie społecznościowym, ale wyłącznie ze swoim linkiem, aby móc zarobić, gdy ktoś z niego skorzysta. Skoro i tak zakłada się konto, a polecanie jest łatwe, więc dlaczego by z takiej opcji nie skorzystać?