Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kredyt hipoteczny BGŻ

kredyt hipoteczny BGŻ

Porównywarka kredytów hipotecznych

Decyzja o kredycie hipotecznym wiąże się z “przyjaźnią” z danym bankiem na długo nawet na kilkadziesiąt lat. Na szczęście w Polsce możemy sobie pozwolić na wybór. Wśród kilkunastu banków możemy wejść relacje z jednym dla nas najlepszym. Czy niska rata zawsze decyduje o wyborze? Niestety nie, obok wysokości raty, są jeszcze opłaty po sprzedażowe. operat szacunkowy, ubezpieczenie, wypłata transzy, spłata kredytu, dodatkowe “produkty” przy hipotece takie jak karta kredytowa, limit, konto. Może się okazać że w jednym banku który ma najniższa ratę koszty kredytu będą większe niż w tym gdzie mogłoby się wydawać rata jest największa. Może się okazać że ubezpieczenie które płacimy przez lata nie obejmuje wynikłej szkody czy śmierci kredytobiorcy albo co gorsze jest tylko na klika lat.

Zatem sprawdź klika banków, zamów rozmowę ze specjalistą. Dokładnie przemyśl decyzję o wyborze banku. Jednym z banków w którym możesz zamówić rozmowę czy spotkanie to BGŻ, na dzień dzisiejszy RRSO to 3,45%

Pamiętaj weź pod uwagę wszystkie koszty , nawet rata 100 zł większa może się okazać niczym w porównaniu z kosztami po sprzedażowymi.

Pracuje w banku, i niemal codziennie mamy wniosku o rozłączenie kredytobiorców głównie z powodu rozwodów. Niestety jest to bardzo ciężki, kosztowny i długi proces. Po pierwsze rzadko kiedy byli małżonkowie chcą współpracować ze sobą a w banku należny być jednocześnie by podpisać np aneks do umowy hipotecznej. Po drugie jeden z kredytobiorców musi wykazać zdolność, która wystarczy na przepisanie całego kredytu na jedna osobę lub musi dobrać druga osobę do kredytu najczęściej jest to nowy partner/partnerka co tworzy dodatkowy “kwas” podczas spotkania w banku. W jednym banku wystarczy koszt 500 zł za taki aneks a w drugim to już kilka tysięcy. Jeśli dodamy do tego koszty zaświadczeń do sądu notariusza, opłaty za konto, zmienne oprocentowanie, to kwota robi się już naprawdę spora. Wiem że zazwyczaj nie zakładamy że się z kim rozejdziemy a kredyt hipoteczny bedzie nas spajał jak nigdy, ale niestety w życiu nie jest tak kolorowo.

Zapoznaj się z oferta i poproś o kontakt.