Karta kredytowa z bonusem od Banku Millennium

Dzięki karcie kredytowej możesz robić zakupy dzisiaj a spłacać nawet do 51 dni później. Działa to podobnie jak opłaty np za telefon, korzystasz przez msc z telefonu zostaje Ci wystawiony rachunek i masz 21 dni na jego zapłatę. Z tą jednak różnicą, że jeśli nie masz wystarczających środków na spłatę całości po 51 dniach to możesz spłacić tylko 5% kwoty wykorzystanej a reszta kwoty jest oprocentowana na 10% w skali roku czyli nie cały 1% w skali msc.

Dodatkowe atutu są takie że możesz dany zakup rozłożyć na 12 rat z oprocentowaniem 0%, (zakup musi być w przedziale od 300 do 3 000 zł. (np kupujesz w wakacje w travelplanet a potem rozkładasz na 12 darmowych rat przy czym otrzymujesz dodatkowo 5 % zwrotu bo travelplanet jest partnerem karty impresja.

Ja osobiście wykorzystuje kartę kredytową do opłaty raz na rok OC/AC płacę w jednej racie i rozkładam na raty w karcie kredytowej, płacąc w 1 racie u ubezpieczyciela otrzymuje min.30 % zniżki.

Karta kredytowa ma wielu partnerów u których możesz kupować taniej min. smyk, sephora, cerrefour, travelplanet, apart, empik i wielu wielu innych.

Raz w roku również jest przeprowadzana akcja Stylowe Zakupy w której uczestniczą wszystkie liczące się marki sklepowe stacjonarne jak również te online.

Nie mówiąc już o tym że mając karte kredytową mamy swego rodzaju prestiż, to oznacza że na świecie jesteśmy odbierani jako ludzie wypłacalni, możemy bookowac bilety lotnicze, wynajmowac auta za granicą czy rezerwowac hotele na Świecie.

Przy kartach kredytowych możemy również korzystać z szerokiego zakresu ubezpieczeń w bardzo niskiej cenie. Od pomocy domowej samochodowej, medycznej, zagranicznej po możliwości organizacji imprez spotkań koncertów itp.

W przypadku karty kredytowej impresja, zakładając w okresie promocji czyli do 28.02.2019 wystarczy jedna transakcja kartą w msc aby nie ponosić opłat za kartę. (może to być kwota choćby 1 zł)

Nie trać czasu zawnioskuj o kartę kredytową już dzisiaj.