LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją
finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Uczciwość

Uczciwość to w branży finansowej fundament. Zdajemy sobie sprawę, że przewagę konkurencyjną możemy budować w oparciu o odpowiedzialne dostarczanie naszym Klientom bezpiecznych produktów finansowych.

Możemy to osiągnąć jedynie poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych ocen badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych Klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki zawsze kierujemy się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Działając w ten sposób, pozostajemy uczciwi nie tylko wobec Klientów, ale także wobec siebie.

Przejrzystość

Przejrzystość

Szczególnie dbamy o proces budowania i wzmacniania świadomości finansowej naszych Klientów w transparentny sposób komunikując wszystkie warunki udzielania pożyczek.

Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze. W naszych umowach nie stosujemy niedozwolonych klauzul umownych – już na wstępie informujemy Klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką. Stawiamy na precyzyjną i szczerą komunikację zarówno z Klientem jak i wewnątrz firmy.  

Szacunek

Szacunek

Realizując naszą misję pragniemy nie tylko dostarczać Klientom jak najlepsze rozwiązania finansowe, ale także budować uczciwe, długotrwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku.

W tym celu wdrożyliśmy kilka jasnych i łatwych do zrozumienia zasad, dzięki którym zarówno Klienci jak i pracownicy czują się w LoanMe szanowani. Do tych zasad zaliczamy: dbałość o szczegóły i koncentrację na Kliencie oraz ciągłe ulepszanie zarówno naszych produktów jak i otoczenia, w którym działamy. Dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie w działalność charytatywną.

Zobacz szczegóły kliknij tutaj