Pożyczka promocyjna z prowizją 0%

W Banku Millennium od zeszłego roku prym wiedzie pożyczka promocyjna z prowizją 0% oraz z niskim oprocentowaniem 7,42 %. Jest to promocja przeznaczona nie tylko dla nowych klientów ale również dla stałych klientów którzy na dzień wnioskowania o pożyczkę nie posiadają kredytu w Banku Millennium. Pożyczka może być przyznana w 4 wariantach kwotowych na równe 60 rat.

Kwota5 tyś10 tyś15 tyś20 tyś
Rata100 zł200 zł 300 zł400 zł
Koszty kredytuok 1 tyśok 2 tyśok 3 tyśok 4 tyś
Ubezpieczenie
(opcjonalne)
+15 zł Msc+30 zł Msc+45 zł Msc+59 zł Msc

Co ciekawe jako jeden z nielicznych Bank Millennium oferuje stałe oprocentowanie to oznacza, że rata nigdy nie wzrośnie. Dodatkowy atut w Banku Millennium jest możliwość darmowej wcześniejszej spłaty pożyczki co oznacza że całkowite koszty podanej powyżej w tabeli są jeszcze mniejsze. Jednak załóżmy że potrzebuje 8 tyś pożyczki to w tym wypadku jest taniej wziąć kredyt na 10 tyś i 2 tyś od razu za darmo spłacić zyskamy wtedy ok 800 zł. Jest jednak mały minus pożyczki aby nadpłacić kredyt, należy albo osobiście przyjść do oddziału albo zadzwonić na infolinie, Na szczęście infolinia Banku Millennium jest bardzo sprawna i prędko załatwimy sprawę.

Pożyczka gotówkowa –
(zobacz oferty w innych bankach)

Oczywiście w Bank oferuje również kredytu do 150 tyś. W tym przypadku już prowizje zapłacimy ustalana indywidualnie pod każdego klienta. Prowizje jak i oprocentowanie możemy obniżyć np poprzez przelewanie swojego wynagrodzenia do banku czy zabezpieczenie kredytu ubezpieczeniem. Ubezpieczenie w Banku Millennium to comiesięczna składka w wysokości 0,3 % całkowitej kwoty kredytu. Czyli jest to kwota nie mała ale w zamian dostajemy szeroki pakiet ubezpieczenia nie tylko od śmierci ale również od poważnej choroby, tymczasowej niezdolności od pracy, całkowitej niezdolności od pracy lub od utraty źródła dochodu. Dla emerytów czy rencistów są wymienne pakiety np od hospitalizacji.

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium
(Wybierz interesującą ofertę dla Ciebie i niezobowiązująco porozmawiaj ze specjalistą Banku Millennium.)

Jeśli posiadasz w innym banku kredyt i chciałbyś go przenieś do Millennium to bank wychodzi z ciekawą inicjatywą. I tu niespodzianka bo taki kredyt jest tańszy niż promocja opisana powyżej. Prowizja od takiej pożyczki wynosi 0% a oprocentowanie stałe to zaledwie 5,7%. Myślę że to ciekawe rozwiązanie dla osób które chcą obniżyć swoja ratę z możliwością “dobrania” kwoty dodatkowej lub dla tych którzy z różnych przyczyn wybrali w innym banku pożyczkę ze zmiennym oprocentowaniem.

Zobacz oferty konsolidacyjne w pozostałych bankach.

lub porównaj na stronie inne oferty