Zamykanie naczynek – Kraków gdzie najlepiej?

unnamed file

Rozszerzone i popękane naczynka krwionośne to problem natury estetycznej, który niekiedy prowadzi do poważnych kompleksów. Choć jeszcze kilkanaście lat temu trudno było z nimi walczyć, dziś laseroterapia daje w tej kwestii naprawdę bardzo wiele możliwości. Jak przebiega zamykanie naczynek oraz gdzie najlepiej zdecydować się na wykonanie takiego zabiegu?

Jakie są przyczyny pękania naczynek?

Problem z naczynkami dotyczy przede wszystkim osób posiadających cerę naczynkową. Stosując odpowiednią pielęgnację, będziemy w stanie skutecznie zminimalizować problem. W drogeriach są dostępne całe zestawy kosmetyków dedykowanych cerze naczynkowej, dzięki którym cera będzie w lepszej kondycji.

Oczywiście są czynniki sprzyjające pękaniu naczynek, można zaliczyć do nich między innymi nadciśnienie tętnicze, stojącą pracę, zaburzenia hormonalne, ciążę, wiatr, promieniowanie UV, wysoką wilgotność powietrza, cukrzycę, a także predyspozycje genetyczne. 

Jaka jest najnowocześniejsza metoda zamykania naczynek?

Jeżeli chcemy raz na zawsze pozbyć się problemu, dobrym rozwiązaniem będzie laserowe usuwanie naczynek Kraków. Zabiegi laserowe wykazują bardzo dużą skuteczność, szczególnie w przypadku popękanych naczynek na twarzy. Oczywiście jeden zabieg to zdecydowanie za mało, trzeba będzie przejść kilka sesji, jednak rezultaty z pewnością to wynagrodzą. Jak to działa? Zamykanie naczynek za pomocą lasera polega na podwyższeniu temperatury krwi w naczyniu. Dochodzi do obkurczenia i zamknięcia się naczynia i zaczerwienienie znika. 

To bez wątpienia najlepsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania popękanych naczynek krwionośnych. Choć warto pamiętać, że największą skuteczność laser będzie wykazywał przede wszystkim w przypadku małych zmian.

Ile to kosztuje i gdzie najlepiej wykonać zabieg?

Decydując się na zamykanie laserowe naczynek, trzeba wybrać odpowiedni gabinet kosmetyczny, który dysponuje nowoczesnym laserem oraz ma w zespole doświadczonych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Taki zabieg jest rekomendowany osobom o wrażliwej, naczynkowej cerze z popękanymi naczynkami i zaczerwienioną stale skórą. 

Jeżeli chodzi o koszty, to mogą być one różne w zależności od wybranego gabinetu. Średnia cena za usunięcie jednego naczynka wynosi 100 złotych, za całą twarz będzie trzeba zapłacić około 500 złotych. Chociaż koszty mogą wydawać się duże, zabieg jest skuteczny i pozwala pozbyć się problemu raz na zawsze, dlatego bez wątpienia jest to dobra inwestycja. 

Może spodobać Ci się również:

Firma rekrutacyjna, a stanowisko rekrutera

Firma rekrutacyjna, a stanowisko rekrutera

1 listopada 2020

W momencie, gdy szukamy pracy zazwyczaj zależy nam, aby rekrutacja odbywała się w firmie, w której aplikuje pracownik. Jednak to tylko jeden sposób na znalezienie pracowników. Rekrutacja przez agencje rekrutacyjne…

Czytaj więcej