Zyskaj nawet 400 zł z Kartą Kredytową Citibank!

Karta Kredytowa Citi Simplicity Zyskaj nawet 400 zł

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

 

Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

 

Krok 2

Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

 

Krok 3

Dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę co najmniej 5 transakcji miesięcznie, aby otrzymać 300 zł brutto.

Aby otrzymać dodatkowo 100 zł brutto dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł.

 

Zalety konta bankowego

Posiadanie konta w banku może mieć niewątpliwie wiele zalet, takich jak możliwość wykonywania przelewów, czyli opłacania rachunków bez gotówki. Pozwala to, na dość wygodne korzystanie z własnych środków pieniężnych, gdyż zapewnia znacznie bezpieczniejsze posługiwanie się pieniędzmi, niż w przypadku płacenia gotówką. To jakby przekazanie impulsów elektronicznych z jednego banku do drugiego, za którymi podążają fizyczne pieniądze, ale te są przekazywane w odpowiednio zabezpieczony sposób.

Karta do konta

To może być karta kredytowa, czyli taka dzięki której można wykorzystać więcej środków, niż się aktualnie posiada, ale także debetowa, czyli taka, która umożliwia jedynie płacenie i wypłacanie pieniędzy z bankomatu, w wysokości jedynie do takiej kwoty, jaką użytkownik posiada na swoim koncie. Taka karta nazywana jest inaczej, plastikowym portfelem i także w pewien sposób zapewnia bezpieczne korzystanie ze zgromadzonych środków. Dzięki małemu kawałkowi plastiku, można płacić za zakupy w sklepie, ale także wypłacać sobie gotówkę z bankomatu.

Wygodne opłacanie rachunków

Każdy z nas ma w miesiącu swoje rachunki do opłacenia, mogą to być raty za meble, samochód, albo zwyczajne opłaty za zużycie na przykład wody, ciepła w kaloryferach, albo energii elektrycznej. Opłacanie rachunków może się wiązać z koniecznością wyjścia z domu na pocztę, albo w celu uiszczenia opłat w kasie bankowej, no chyba, że skorzysta się z bardzo wygodnego rozwiązania, jakim jest dostęp do swojego konta online, czyli przez internet. Logując się do swojego konta przez stronę www, można bez problemu dokonać transakcji wpisując poszczególne dane we właściwe miejsca. Dzięki temu można nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale także dodatkowe pieniądze, które normalnie stanowiłyby opłatę za przelew. Przy samodzielnym wykonywaniu takich transakcji, dodatkowe opłaty nie występują, albo stanowią dużo niższe kwoty, niż przy tradycyjnych metodach dokonywania opłat.

Nawet kilkaset złotych dodatkowo

Taką ofertę można znaleźć w wielu polskich bankach, które mają w swojej ofercie różnego rodzaju promocje. Jednym  z takich banków okazuje się być bank o nazwie, Citibank. Oferuje on coś takiego, co można nazwać premią za oszczędzanie oraz za umiejętne korzystanie z karty do konta. A ta promocja reklamowana jest pod hasłem: Zyskaj nawet 400

Jak można zyskać te premie?

To łatwe, po pierwsze trzeba tylko założyć sobie konto we wspomnianym wyżej banku, a potem dokonać wpłaty na swój rachunek i korzystać z niego regularnie. Samo posiadanie karty do konta i płacenie nią, daje około 5% procent zwrotu na konto, a stanowić to może maksymalnie 50 złotych, co jak łatwo obliczyć w okresie pół roku, jest w stanie wygenerować do 300 złotych.

Druga opcja Zyskaj nawet 400

Drugą opcją, która może zapewnić dodatkowo, aż 100 złotych, jest umiejętność oszczędzania środków pieniężnych, a na koncie powinno się ich znaleźć 5 tysięcy złotych. Tutaj warunek jest nieco inny, chodzi o to, aby te pieniądze były na rachunku, chociaż przez jeden dzień, aby warunek został spełniony. Wtedy w kolejnym miesiącu posiadacz tego rachunku otrzyma kwotę równą 100 zł. To może nie jest jakaś niebotyczna suma, ale dość łatwo da się ją zarobić, zwłaszcza jeśli posiadacz konta ma tyle oszczędności, które już w banku ulokował. Pozostaje tylko kwestia utrzymania tak zwanego salda przez minimum jeden dzień.

załóż kartę kredytową

Porównaj konto City na tle konkurencji 

A może wolisz 500 zł do Biedronki?

W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?

Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

Krok 2

Jeśli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Krok 3

Dokonaj przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda (e-kod o wartości 50 zł) będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki Oferty zostały spełnione. Maksymalna łączna wartość Nagrody w okresie 10 kolejnych miesięcy wynosi 500 zł.